06 Mayıs 2015

Türk Telekom Ne Zaman Yapmayı Düşünüyorsunuz?

Türk Telekom'da ki arkadaşlar 27 Mart 2015 tarihinde şikayetimi tekrar yazmayacağım. Çünkü hiçbiri sonuçlanmadı. Sadece ağzımıza bal çalışıyorsunuz. Birde reklamda Türkiye'nin her yerine fiber var diyorsunuz. Ya ben Türkiye'de yaşamıyorum. Ya da siz desteksiz atıyorsunuz.


Tam olarak 5 ay geçti. Hala binaya kutu yok. Bunun gerekçeleri nelerdir merak ediyorum. Yapmıyorum diyin. Bizlerden milyonlar kazanıyorsunuz ama çözüme gelince sıfır. Kendi karakterinizi oraya koyuyorsunuz (başka aklımdan düşünce geçmiyor). Küçükyalı Müdürlüğü oraya da gittim. Herkes kendi kafasında. Yapacağız edeceğiz 5 ay geçti. İnsanlar Ay'a 6 günde. Mars'a 6 ayda gidiyor. Hatırlatayım.

Halil 131 Okunma

Cevaplar

  • Halil21 Mayıs 2015

    Türk Telekom Yetkilileri, herhangi bir geri dönüş yapmadığınız için çok teşekkürler. Zaten sizde de bu beklenirdi. Her zamanki gibi yine ayıpsınız yine kayıpsınız. Her şikayete aynı cevabı copy-paste yapıyorsunuz. 

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Sayın Halil Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön