06 Aralık 2014

Türk Telekom Nakil Yapmıyor!

İlçede oturmama rağmen 4 aydır alt yapı çalışması yapacağız diyorlar ama hala başlamadılar. Yeni eve taşındım nakil için başvuru yaptım. Ama alt yapı yok diyorlar. Oturduğum yer şehir merkezi ve tüm mahallede telefon kullanan yok. Çünkü alt yapı yok. 100 metre ilerde kutu var ama bulunduğum eve nakil yapamıyorlar.


Mahalleli telefon aboneliği için başvuru yapıyor ama alt yapı olmadığı için abonelik almıyorlar. 4 aydır başvurmadığım yer kalmadı ama hala aynı sorun var. Alt yapı için hiçbir çalışma yok.

İlhan 1.108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Sayın İlhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön