20 Nisan 2015

Türk Telekom Nakil Yapamıyor Beni Mağdur Ediyor!

Evi taşıdığımdan dolayı adresim değişti. 4 nisan'da hattımın nakil edilmesini istedim, 6 nisan'da nakil için binaya geldiler ve naklin gerçekleştiremediğini söylediler. Telekom'un şebekesi binada mevcut değilmiş, binanın her türlü alt yapısı hazır olmasına rağmen ve yan binada şebeke olmasına rağmen Telekom 15 gündür hattımın naklini gerçekleştirmedi.


Müşteri hizmetleri ve Telekom müdürü de dahil sorunumu çözemedi ve üstüne ne zaman nakil edilebileceği hakkında herhangi bir tarihte vermiyorlar, taahhütüm olduğundan dolayı da iptal da edemiyorum öylece kaldım. Sorunumun derhal çözülmesini talep ediyorum aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti veya savcılığa başvuracağımı buradan beyan ediyorum.

İdris 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2015

    Sayın İdris Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön