16 Eylül 2013 #2012804

Türk Telekom Nakil Ücreti Alıyor!

5 ağustos 2013 tarihli 1942137 nolu şikayetimde bilgim dışında ev telefonum nakil işlemine alındığını ve bunu için ücret alınacağını yazmıştım ve bana Türk Telekom'dan dönüş yapılarak özür dilenip bu ücretin faturaya yansıtılmayacağını fatura kesim tarihi daha gelmediğinden şu anda bir şey yapılamayacağı söylendi.


Fatura da nakil ücreti yansıtılmayacağını bununla ilgili not alındığını söylendiği halde bu ay ki faturamda nakil ücreti yansıtılmış ve müşteri temsilcisiyle yazışmada tekrar şikayet formu doldurmam gerektiği söylemiştir.

Lütfü 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Lütfü Kaya Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön