12 Eylül 2013 #2006906

Türk Telekom Nakil Talebime 4 Aydır Cevap Vermedi!

Yaklaşık 4 ay önce taşınmama rağmen, yeni adresime telefon ve internet hattım şebeke sorununda dolayı nakil yapılamıyor. Ne zaman bağlanacağı ve daha ne kadar beklemem gerektiği hakkında cevap bile vermiyor Türk Telekom. Bir telefon hattının bağlanması için daha ne yapmam gerekiyor?

Erden 66 Okunma

Cevaplar

  • Erden25 Eylül 2013

    sıradan mesajlar yazmayın, bir çözüm üretin, bu zaman oldu hala arayıp bilgi veren bile olmadı. yatırım olmadığından şebeke sorunu çözülemiyormuş, türk telekom gibi bir firmanın verdiği cevap bu şekilde.

  • Erden19 Eylül 2013

    Bir hafta geçmesine rağmen ne arayan var nede herhangi bir gelişme. 4 aydır geçen sürede anladığım Telekom'un hiçbir iş yapmadığı. Müşteri memnuniyeti sıfır.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Erden Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön