12 Eylül 2013 #2008447

Türk Telekom Nakil Sorunumuzu Hala Çözemedi!

İstanbul Sancaktepe'deki evimiz için telefon hattı nakil başvurusu yapalı bugün 98 gün oldu. Türk Telekom çağrı merkezine sayısız kez şikayet dilekçesi vermemize rağmen, Türk Telekom'dan yapıcı bir cevap alamadık.


Geçen hafta bu site aracılığı ile şikayetimi belirttiğimde, yetkili Emine Hanım dönüş yaptı ve sorunun araştırılacağını, bana da en geç bir sonraki gün dönüş yapılacağını söyledi. Kendisi dönüş yapmadığı gibi, teknisyen arkadaş gelip daha önce söylediklerini söyledi ve gitti.


Ben bu telefon hattını naklettiremediğim için başka servis sağlayıcılardan da hizmet alamıyorum. Ve bu mağduriyetim için dava açmaya hazırlanıyorum. Resmen internet kullanmak için Türk Telekom'a mahkum olduk.

Mevlüt 61 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt16 Eylül 2013

    Türk Telekom hattımın nakli için 99 gündür beklemekteydim. Nihayet Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin beni anlayabilmesi sonucunda nakil işlemi için çalışmaya başlandı. Süreç içerisinde 2 kez bu site üzerinden şikayette bulundum. İlk şikayetim yayınlandıktan sonra Türk Telekom Müşteri İlişkileri Uzmanı Emine Aydemir, saat 16,00 civarlarında aradı ve sorunumuzla ilgili araştırma yapıp döneceğini söyledi. (03,09,2013). İkinci şikayetim yayınlandıktan sonra aynı görevi yapan Kader Günaydın hanımefendi de sorunumuzla ilgilenip dönüş yapacağını söyledi. (12,09,2013) Bu ciddiyetsizliği ben hiç bir firmada görmedim. Ulaştırma Bakanlığına yapacağım şikayete bunları detaylı olarak yazacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Mevlüt Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön