20 Haziran 2015

Türk Telekom Nakil Sorumsuzluğu!

Sayın ilgili;
2126445303 no.lu hattımla ilgili nakil talebinde bulundum. Gelen SMS mesajında 19/06/2015 tarihine randevu verildiği belirtiliyordu. Bu gün hiçbir iş yapamadan tüm gün beklediğim halde kimse bu randevuyu gerçekleştirmedi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece şikayet olarak kayıt alabilecekleri söylendi. İnsanların vakitleri bu kadar ucuz değildir. Şikayet talebim gerçekleşse bile en erken bir sonraki gün olacak. Ben bir günümü daha duyarsız bir işletmenin duyarsız personeli yüzünden kaybetmek istemiyorum. Ve bu hattın iptalini istiyorum.

Ufuk 172 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2015

    Sayın Ufuk Türk Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön