10 Eylül 2013 #2005032

Türk Telekom Nakil İşlemini Gerçekleştirmiyor!

Türk Telekom ofisine telefon nakil işlemi için başvurdum. Nakil için gelen görevli taşındığım bina yeni olduğu için telefon kutusu olmadığını, bu bakımdan kablolama işlemi için Türk Telekom Ümraniye'nin altyapı çalışması yapması gerektiğini bildirdi.


Konu ile ilgili olarak Ümraniye planlama bölümünü kutu durumunu öğrenmek için defalarca aramama rağmen bir kez bile telefona yanıt alamadım! binamın bulunduğu sokakta bizden önce inşa edilen binalar da bulunmaktadır. Bir telefon kutusu bağlamanın bu kadar uzun süreceğini sanmıyorum. Telefon hattıma internet hattımda bağlı olduğu için bu hizmetten de faydalanamıyorum. Lütfen bana geri dönüş yapar mısınız?

Özgür 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Özgür Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön