03 Şubat 2014 #2272019

Türk Telekom Nakil İşlemini Altyapı Yok Diyerek Yapmıyor!

Aynı konuyla ilgili daha önce de şikayette bulunmuş olmama rağmen firma hiçbir şekilde sorunumla ilgilenmedi. Sorunla ilgili Türk Telekom'a gidip görüştüğüm yetkili: " İki yıldır bekleyen var. Siz daha 7 aydır bekliyorsunuz bu ne acele." dedi. Altyapı yok dedikleri sokakta çevremdeki binalarda hem telefon hem de internet kullanımı olduğunu söylediğimde ise yine aynı yetkili: "Biz mi dedik size o binaya taşının." şeklinde cevap verdi.


Ben böyle bir lakayt tavır görmedim. Tabi bir de "Biz size hizmet vermek zorunda değiliz." şeklinde cümleler de duydum. Hem bu görevliden hem de firmadan şikayetçiyim!


Ya nakil işlemimi gerçekleştirin ya da hem internetimi hem de telefonumu kapatın.

Dilber 62 Okunma

Cevaplar

  • Dilber06 Şubat 2014

    Sorun çözmekte bu kadar yetersiz başka firma görmedim. Sonuç ne olursa olsun kullanıcıyı bilgilendirmek zorundasınız. Tam olarak insanın parasıyla rezil olması bu olsa gerek.

  • Dilber03 Şubat 2014

    Daha önceki şikayetime verdiğiniz cevabın aynısını verdiniz ve beni hiç şaşırtmadınız. Standart cevaplar yazarak ilgileniyorsunuz müşterilerinizin sorunları ile.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Dilber Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön