03 Ekim 2013

Türk Telekom Nakil İşlemini Ağırdan Alıyor!

4 Eylül 2013'ten bu yana nakil işlemim gerçekleşmedi.Nakil taleplerim iptal olmuş ve ben bilgilendirilmedim.Telefon nakli gerçekleşmediği için de internet ve televizyon hizmetlerini alamadım.Şu an telefonu kapatıp yalın internet başvurusu yaptım ancak hiçbir şekilde işlemleri hızlandırma çabası göstermiyor Türk Telekom.


Hala 7 iş gününden bahsediyorlar. TTNET'de bu işlemler gerçekleştikten sonra nakil kaydı alacağını sonrasında en az 2, en fazla 8 iş günü içinde naklin gerçekleşeceğini ifade ediyor.Bu süre içinde de alamadığım internet ve telefon hizmetinin faturası gelmeye devam ediyor.

Alev 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön