02 Eylül 2013 #1988667

Türk Telekom Nakil İşlemimi Gerçekleştiremiyor!

Telefon numaramı taşınma sebebi ile Demetevler'den Batıkent'e naklettirmek istedim fakat 15 gün olmasına rağmen telefonum hala kullanıma açılmadı.


Düzeltilmesi için ürk Telekom'a şikayetimi bildirmek için bizzat kendim şubenize giderek söylememe rağmen kimse bu sorunumu gidermedi ve üstüne üstlük herkes birbirine göndererek sistemde telefonunuz açılmış gözüküyor yapılacak hiçbir şey yok diyerek başlarından göndererek kimse sorunumla doğru dürüst ilgilenmedi.


Bu şekilde mağdur edilmek doğru mu? Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum.

Rüya 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Rüya Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön