14 Mayıs 2014

Türk Telekom Nakil İşlemi İçin Kimse Gelmedi!

Nakil işlemi için başvurulan tarihte gün boyu adreste bulunmama rağmen kimse gelmedi. Defalarca arayıp kayıt bırakmama rağmen de kimse gelmedi. Nakil işlemi tamamlanmadığı için interneti de bağlatamıyorum. İşlerimin aksaması nedeniyle mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Burak 249 Okunma

Cevaplar

  • Burak15 Mayıs 2014

    Bugün verilen randevu tarihinde de gelinmedi. İlçe telekomu aradım. Sahadakilere ulaşıldığını ve listede olduğumu, akşam 6'ya kadar geleceklerini söylediler. 3 gündür gelecekler diye bekliyorum. hem bu nedenden ötürü hem de telefon ve internet bağlanmadığından ötürü işlerim aksıyor. cep telefonum ve sabit telefonum kendilerinde var. defalarca arayıp şikayet oluşturuldu hala gelemediler.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Sayın Burak Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön