06 Eylül 2013 #1998251

Türk Telekom Nakil İşlemi İçin Bekletiyor!

Yalova gibi nüfus olarak çok küçük bir yerde il merkezinde yapımı tamamlanan iskanı alınan dairelerin %70'i dolu olan apartmanımızda telefon ve internet için gerekli olan şebeke olmadığından 3-4 ay gibi süredir nakil işlemimi yaptıramıyorum. Komik olan da bilgi almak için Türk Telekom'a gittiğimde altı ay bir sene bekleyenler var siz gidin bekleyin deniliyor. Türk Telekom Müdürlüğünü kınıyor ve şikayet etmek istiyorum.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet25 Eylül 2013

  hiç güvenilir bir kurum değildir.

 • Ahmet25 Eylül 2013

  Sayın Kader Hanım, Şikayetim var sitesine yapmış olduğum şikayet sonrası 11.09.2013 tarihinde telefonla arayarak 2 hafta içerisinde oturmuş olduğum apartmana Yalova Türk Telekom tarafından çerçeve(ankastre) ile şebeke bağlantısının getirileceği yönündeki bilginize istinaden bugün 2 hafta sürenin dolduğunu Telekom tarafından herhangi bir çalışma yapılmadığını duyurmak isterim. Kurumunuzun bu güvenilirlik anlayışını anlamakta zorluk çekmekteyim. Biran evvel sorunumun çözülmesi yönünde yardımınızı bekliyorum.

 • Ahmet10 Eylül 2013

  Sayın Kader Hanım, İlk gün aramanız dolayısıyla teşekkür ederim fakat hafta sonu olması sebebiyle Pazartesi bilgi verileceğini söylemiştiniz. Bugün Salı acaba ne zaman dönüş yapacaksınız?

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön