12 Şubat 2014 #2289801

Türk Telekom Nakil İşlemi Hala Yapılamadı!

22.01.2014'te yapmış olduğum nakil başvurumun sonucunu hala beklemekteyim. Verilen altyapı eksikliği cevabı da bir o kadar komik 20 metre mesafedeki direkten bağlantı yapmak alt yapı sorunu olmasa gerek.


Teknik servisi aradığım zaman aldığım cevap ellerinde telefon direği ve kablonun olmadığını ödenek bulunmadığını belirtiyorlar ama ben bunu sorgulayınca cevap altyapı oluyor.


Bu sırada ben bana gelen hizmet alamadığım faturaları ödemek zorundayım. Halbuki Türk Telekom müşteri temsilcileri verilmeyen hizmetten dolayı faturanın yansımayacağını söylemişti. Telefonla maille yaptığım şikayetler dikkate bile alınmadı. Ben artık şikayet etmekten bıktım. Sonuç bekliyorum.

Hulusi 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Hulusi Gürkan Ceylan , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön