11 Şubat 2014 #2287226

Türk Telekom Nakil İşlemi Hala Yapılamadı!

Yaklaşık 5 ay önce taşındığımız evimize ev telefonu ve internet nakil işlemi için başvuru yaptık. Apartman yeni ve telefon kutusu olmadığı için nakil işlemi yapılmadı, kullanmadığımız halde fatura ödedik. Telefon kutusunun çekilmesi 3-4 ay zaman alır dediler aboneliğimizi geçici bir süre dondurduk 5 ay geçmesine rağmen telefon kutumuz çekilmedi.


Yaptığımız başvurular hiçbir sonuç vermedi. Mağdur durumdayız 20 senelik Türk Telekom aboneliğimiz, yaklaşık 10 senedir TTNET müşterisi olduğumuz halde bize hizmet veremiyorsunuz getireceğiniz sadece bir telefon kutusu bu kadar mı zor? Sizi işinizi yapmaya davet ediyorum! Lütfen bizimle ilgilenin!

Özge 38 Okunma

Cevaplar

  • Özge18 Şubat 2014

    Çözüme odaklı bir çalışma henüz yapılmadı, biz hala şikayetçi durumdayız...

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Özge Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön