14 Şubat 2013

Türk Telekom Nakil İşlemi Hala Yapılamadı!

Bu yüzyılda, teknoloji çağında 7 iş günü içinde telefon nakli mi olur? 7 iş günü ne demek, hangi zamanda yaşıyoruz. Türk telekom telefon naklini yapacak diye beklerken internetim bağlanamıyor. Kullanmadığım internete her geçen gün para ödüyorum. Böyle iş bilmemezlik yakışıyor mu koca şirkete. Nasıl kendinize kurumsal firmayız diyebiliyorsunuz şaşıyorum...


7 iş günü içinde ne demek...1 ila 7 iş günü arasında demek. 7 iş günü kelimesinde 7 rakamı olduğu için mi 7. iş gününü bekliyorsunuz acaba? Nasıl faturalarınızı tahsil ederken günü takip ediyorsanız, bir zahmet verdiğiniz hizmetlerde de aynı hassasiyeti gösteriniz lütfen. Maşallah iş para tahsil etmeye gelince 7 iş günü beklemiyorsunuz.

Engin 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön