04 Şubat 2014 #2276127

Türk Telekom Nakil İptali İçin Ulaşamıyorum!

İstanbul Şişli'de oturuyorum. 20 Haziran 2013 tarihinde telefon hattımın Eskişehir'de yaşayan ailemin adresine nakil işlemi için talepte bulundum. Maalesef işlem gerçekleştirilemedi. İstanbul'daki yeni adresime tekrar nakil başvurusunda bulunmak istedim ancak bir önceki talebim hala aktif göründüğü için Türk Telekom İşlem Merkezi tarafından önce eski talebimi iptal etmem gerektiği belirtildi. Bu işlemi yapmamın tek yolu Türk Telekom Eskişehir İl Müdürlüğü'ne telefonla (İstanbul'da yaşadığım ve çalıştığım için) ulaşıp talebimi bildirmekti. Fakat ne yazık ki Türk Telekom Eskişehir İl Müdürlüğü defalarca aramama rağmen telefonlarımı açmıyor. 8 aydır bu çile sürüyor.

Savaş 97 Okunma

Cevaplar

  • Savaş10 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine bir gün içinde problemin çözülmesi beni çok şaşırttı. Bu hız her ne kadar mutlu edici olsa da bir yandan da şaşkınlık vericiydi. Böyle bir işlem gerçekten de bu kadar kısa sürede, bu kadar kolay ve bu kadar kibar bir şekilde halledilebiliyorken geçmişte neden bu denli çözüme ilgisiz ve kayıtsız davranıldı sormadan edemiyorum. Düşüncem; Türk Telekom personelinin kayıtsızlığının üzerine gitmeli. Sonuç olarak çözüm süreci gayet olumlu geçti yine de keşke hiç yaşanmasaydı.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Savaş ÇAKIR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön