03 Aralık 2013

Türk Telekom Nakil Hatası!

TTNET'den Superonline'a yalın internet naklinde bulundum. Daha doğrusu bulunamadım. Telefon nakilim yanlış santrale yapıldı. 35 gün oldu hala doğru santrale kaydım alınamadı. Superonline kendilerinin yapabileceği hiç bir şey olmadığını, Türk Telekom un bu arızayı gidermesini beklediklerini bildirdi.

Türk Telekom tabi ki bu konuyla hiç bir şekilde ilgilenmiyor ve aradığımda artık müşterileri olmadığım için bu konuda bir çözüm sağlamayacaklarını belirtiyorlar. 35 günü geçti naklim yapılmadı. Bu ülkede hangi şehre hangi ilçeye istesen yarım günde naklim yapılır. İnsaf yahu! Sonuçta insanlar bir hizmete ihtiyaçları oldukları için para ödüyorlar. Kiminle muhatap olacağımı şaşırdım.

Gizem 266 Okunma

Cevaplar

  • Gizem10 Aralık 2013

    Hiç bir şey yapılmadı, hiç bir çözüm sağlanmadı

  • Gizem10 Aralık 2013

    45. gündeyim hala Superonline Türk telekom un işlem yapmasını bekliyoruz diyor. Sayın Onur Bey arayın superonline ı ve onlarla muhattap olun lütfen, mümkünse bir de benden selam söyleyin . 45 gün oldu diyorum anlayabiliyor musunuz acaba ?

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Sayın Gizem Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön