04 Eylül 2013

Türk Telekom Nakil Gecikmesinin Sebebi Sizmişsiniz!

Yalova'dan naklettirdiğim 3226814941 olan yeni numaramla ilgili internet servis sağlayıcım portunuz açık değil Telekom onay vermedi diye (D-Smart Net) bilgi verdi ancak verdikleri bilgiler çelişkili olduğundan sizden bilgi almak istedim. Günlerdir internet bağlanamıyor D-Smart'ın, Telekom'dan dolayı geciktiği doğru mu?


8 gündür yeni hattım aktif olduğu halde eski portunuz kapanmadı yenisi kapalı görünüyor ve Telekom onayı veremiyor dendi. Benim mağduriyetimin kaynağı Türk Telekom'mu? Kuşkumun nedeni telefonumun nakli sırasında da benzer gerekçelerle aksamalar yaşanmıştı. Acilen bilgi ve çözüm bekliyorum. Bu konuda aradığımda sizden de sağlıklı bilgi alamadım.

Murat 96 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı04 Eylül 2013

    Aynı gün içerisinde beni arayıp gerekli bilgiyi verdiğiniz için teşekkür ederim. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön