20 Nisan 2013 #1754788

Türk Telekom Müşterinin Problemini Çözmüyor!

5 Nisan tarihinde Müşteri Hizmetlerinden aranarak aldığım yanıltıcı bilgi için, şikayetimi, defalarca müşteri hizmetlerine telefon ile dilekçe oluşturarak, genel müdürlüğe mail göndererek ve internet sitesinden bildirdim ancak bana sürekli farklı değerlendirme numaraları verildi, bugünde olumsuz sonuçlandığı konusunda mesaj göndermişler.


Telefon konuşmaları kaydediliyor diyorlar ya dinlememişler bile, çağrı merkezinden kaynaklanan bu hatayı üstlenmiyorlar ve kapatıyorlar, yaptığım şikayetlerin içi boş veya arıza görünüyor. Hayret !Sistem falan yok. Sadece müşteri daha çok konuşsun ve daha çok para ödesin, bunun dışında müşterinin problemine çözüm getirmek yok, elemanları hata yapsın biz ödeyelim.

Merih 100 Okunma

Cevaplar

 • Merih10 Mayıs 2013

  Türk Telekom problemimi çözdü, size ve türk telekoma teşekkür ederim

 • Merih25 Nisan 2013

  Ömür Söylemez, Hala bir cevap gelmedi sizlerden, paketimizi değiştiren kişilerin tesbitini istiyoruz - bunu bilmek ve öğrenmek hakkımız, sizinde bu kişiyi bulmanız bir zorunluluk firma olarak.

 • Merih23 Nisan 2013

  Türk Telekom her defasında başka bir personel ile beni aratıyor, aynı konuları defalarca anlatıyorum, bir süreç veriliyor, ilgilenicez diye, ardından, cep telefonuma msj geliyor genellikle olumsuz anlamda, bende anlamış değilim ayrıca sürekli yine cep telefonuma paketimin değişmesi ile ilgili yanıltıcı msjlar geliyor, tuhaf bir durum var anlamakta zorlanıyorum gerçekten.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sayın Merih Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön