20 Şubat 2013

Türk Telekom Müşterilerini Mağdur Ediyor!

Bir marka kampanyasında indirimden yararlanmak için gerekenleri yaparak Türk Telekom dan İndirim Kodu aldım. Satın alma yapmaksızın geçerli olup olmadığını kontrol etmek için bu kodu 2 kere kullandım. İndirimli ürüne karar verdikten sonra Kodu tekrar girdiğimde GEÇERSİZ ŞİFRE ibaresi çıktı.


Bunun üzerine tekrar şifre almak için Operatörümden mesaj attığımda ki bu mesajlar her seferinde operatör tarafından ücretlendirilmektedir; ve bu olayı 4 5 kez denediğimde bana yeni şifre verilmediği gibi; Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine şikayette bulunmama rağmen 15 Şubattan beri bana geri dönüş yapılmamıştır. Bu işler ciddiyet gerektiren işlerdir. Şu anda ilgili Alışveriş sitesinde Türk Telekom Bölümü kapalı.

İbrahim 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İbrahim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

  • İbrahim20 Şubat 2013

    Öncelikle Türk Telekom a ilettiğim şikayetimle Firmanız ilgilenmeyince konu Şikayetvar.com a iletilmiştir.Firmanızın bu gayri ciddi tutumu üzerine tarafımdan internetimin iptali cihetine gidilecektir.Firmanıza daha önce de iletilen bu konunun ZAMANINDA ÇÖZÜMÜ konusunda umudum yoktur.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın İbrahim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön