28 Ağustos 2013 #1979915

Türk Telekom Müşterilerine Dönüş Yapmıyor!

Daha önceden 26 Temmuz 2013 günü şikayet bildirimi yapmış olduğum Türk Telekom tarafıma aynı gün dönüş yaptı ve konu ile ilgileneceklerini ve tarafıma gelişmeler hakkında bilgilendirme yapılacağını söylemesine rağmen geçen süre zarfında şikayete yorum olarak tekrardan bilgi verilmesini ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir bilgilendirme yapmadığı gibi hala 3 aydır Telekom alt yapısı için gerekli olan binaya kutuyu hala bağlamadı. Türk Telekom'dan şikayetçiyim Yakında kendilerini Tüketici hakları mahkemesine vereceğim.

Hüseyin 57 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin30 Eylül 2013

    Kader hanım sizin şikayetimle ilgilenmeye başladığınızdan beri 1 aylık süre geçti ve siz bana işlemin proje imza aşamasında olduğu bilgisini vermiştiniz Türk Telekom nasıl bir imza atıyor ki hala 1 ay geçmesine rağmen bir proje onaylanmadı ve hala benim sorunum çözülmedi bu konuda bana yeniden bilgi verilmesini rica ediyorum. Not: Başvuralı 4,5 Ay olmasına ragmen hala Telekom alt yapı kutusu bağlanmadı. Artık sizi size şikayet etmekten bıktım.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Hüseyin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön