13 Nisan 2013 #1740745

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinden Yanıltıcı Bilgi!

5 Mart 2013 tarihinde Türk Telekom Müşteri hizmetlerinden aranarak, 100 dk ev avantaj paketimin, bunca yıldır düzenli ödeme yapmam dolayısı ile 200 dk ile ödüllendirildiğim konusunda bilgi verdi, fatura 100 dk üzerinden olacak şeklinde.


Aynı gün cep telefonuma gelen mesaj da 200 dk pakete geçtiğim bildirildi. Daha sonra Müşteri Hizmetlerini aradığımda, böyle bir kampanyanın olmadığı konusunda bilgi verdiler ve dilekçe oluşturuldu. Sonunda 200 dk. lık fatura geldi.


Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda oluşturduğum tüm dilekçelerin ya içi boş yada arıza kaydı olarak görüldüğünü söyledi. Doğru dürüst bir şikayet adresleri yok olanda metin olarak kısıtlı, neler oluyor Türk Telekom ?

Merih 131 Okunma

Cevaplar

  • Merih16 Nisan 2013

    Turk Telekom çözüm yerine değerlendirme numarası vererek müşteriyi oyalıyor-6 tane değerlendirme numarasına gerek var mı ? Çözün ve müşteriyi arayın.

  • Merih13 Nisan 2013

    Yazılı ve müşteri hizmetlerinden yaptığım şikayetlere cevap gelmedi sizlerden, buradan yaptığım şikayete için cevap verdiniz ve telefon ile aradınız, konu mağduriyetimin giderilmesi bekliyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Merih Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön