04 Mayıs 2013 #1778760

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Tavrı!

02. 05. 2013 tarihinde 17:30 civarında 444 1 444 nolu telefondan arandım. Arayan bayanın konuşma tarzı ve pazarlamaya çalıştığı konuşma paketini anlatırken ki tavrı ( kelime oyunları konuşma paketi satmaya çalışıyorlar) Türk Telekom'a hiç yakıştıramadım.


Defalarca kere arıyorlar kampanyaları kabul etmeyince de görüşmeyi sonlandırırken hemen doğum tarihi, baba adı vs. bilgileri soruyorlar. Neden her seferinde aynı şeyi soruyorsunuz dediğimde en son arayan bayan bilgilerinizi güncellemek için soruyoruz dedi. Burdan Türk Telekom'a soruyorum bir insanın doğum tarihi ve diğer bilgileri zamanla değişebilir mi ?

Faruk 128 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Faruk Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön