Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Tarife Sorunu

247
Fatih
Fatih 02 Şubat 19:35

02.02.2023 tarihinde Türk Telekom müşteri hizmetleri tarafından arandım tarifenin bittiğini yeni bir tarifeye geçmem söylendi ve tarifeyi kabul etmiş bulundum fakat akşam iş çıkışı ben iletişime geçtim Türk Telekom'la ve ekstra 5 GB internetimi iptal etmek istedim yok cayma bedeli yansır yok şöyle olur demeye başladı hanım efendi dedim başka bir tarifeye geçmek istiyorum dedim geçemezsiniz dedi hiçbir şekilde müşteri çözüm odaklı değiller maalesef ve müşteri ile nasıl iletişime geçilir nasıl hitap edilir Türk Telekom'daki müşteri temsilcilerinin eğitim almaları gerekiyor eğitimsiz insanlarla bizleri uğraştırmayın sanki bana bedava veriyor paket tarife Türk Telekom parasıyla veriyor bana aylık 160 TL fatura çıkartıyor hanım efendi caymak istiyorum 150 TL cayma bedeli çıkartıyor bugünden itibaren başka bir operatöre geçeceğim bu şekilde daha çok müşteri kaybeder Türk Telekom eşimle beraber başka bir tarifeye geçeceğiz.

Benzer Şikayetler

profile
70
2 hafta önce

Türk Telekom Yanlışlıkla Yapılan Üyeliği İptal Etmiyor

Çıkmak istediğim halde bir sonuç varmıyorsunuz. Yanlışlıkla üye olundu ve acil hesabımdan çıkmak istiyorum. İlgilenseniz iyi olur. Hani bıktım sizi aramaktan. Sizin yüzünüzden Türk Telekom hattımı da iptal ettireceğim. Bu kadar saygısızlık olamaz.

profile
171
3 hafta önce

Türk Telekom Altyapı Olmasına Rağmen Bağlantı Yapamıyor

Apartmanda 18daire olmasına rağmen sistemde 12 daire görünüyor ve Türk Telekom bağlantı yapmıyor ve karşımızda bu konunun muhatabını bir türlü bulamıyoruz. Fiber altyapı geldi diye elimizdeki Turkcell Superbox'u iptal ettik, çünkü bize 1-2 güne bağlantının gerçekleştirileceğini söylediler. Ancak böy...

profile
109
04 Şubat

Türk Telekom Tivibu Telefona Çıkmıyor

Tivibu iptal için yönlendirme yapıyor fakat sırf iptal etmeyelim diye telefona çıkan yok. İlla uğraştırıyorlar. Böyle mi hizmet kalitesi sunuyorsunuz?

  • profile
1 Destekçi
profile
65
26 Ocak

Türk Telekom Kurulum Randevusunu İptal Etti

Türk Telekom randevusunu sormadan iptal etti, daha ilk gün kurulum yapılacak sabahtan akşama kadar evde oturup bekledik, çok ayıp ya sürekli evde oturup sizi beklememiz mümkün mü? Daha müşteri bile olmadan arızalar çıkmaya başladı. Müşteri hizmetleri desen yapay zeka gibi aynı şeyi tekrar edip duruy...

profile
220
22 Ocak

Türk Telekom Fazla Para Alınması

Hiçbir borcum olmamasına rağmen hesap kesim tarihinden önce hattımı iptal ettirmeme rağmen bana extra olarak bir fatura ve extra ücretler çıkardınız kullanmadığım ayın faturasını ödemek istemiyorum. Düzeltilmesini istiyorum. Yoksa yetkili mercilere şikayet edeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .