11 Şubat 2014 #2288526

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Personel İlgisizliği

Türk Telekom'a kapalı telefonla ilgili bilgi almak için 444 1 444 aradım. Müşteri temsilcisiyle görüşmeyi seçtim. Çıkan kişi telefon numarası sordu isim sordu beni tanımak için başka bilgilerde soracağını söyledi ve ilk sorduğu vergi kimlik numarası. Bilmediğimi TC söyleyebileceğimi söyledim.


Öğrenmemi ve tekrar aramamı ısrar etti bende sinirlendim kimse kullanmıyor vergi numarası neden soruyorsunuz demeye kalmadı telefonu kapattı. Bu kuruluşun yardımcı olmak değil engel olmaktan başka bir görevinin olmadığını ve çağdışı kalmış olduğunu üzülerek gördüm. Daha önce yaşadığım sıkıntıları da buradan anlatmıştım. Yine aynı kafalar devam ediyor. Bu kuruluş hizmet için değil.

Yüksel 95 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel15 Şubat 2014

    Aynı duyarsızlıkla 3 gün iletişimsiz kalıp zararla kapattık. Artık bu tür firmalara hiç güvenmiyorum.

  • Yüksel11 Şubat 2014

    Aynı gün 2 defa arandım ve hiç bir çözüme ilerleyemedik. Aynı durumda ısrar ediyorlar. Şahsımın firma olmamasına rağmen firma olarak değiştirildiği ve vergi numaramın o yüzden sorulduğu söyleniyor. Bir Türk Telekom şubesine gitmem ve vergi numaramla başvurmam söylenerek çözümsüzlük ürettiler. Beni 24 saat zarar ve strese sokmaktan başka bir şey yapmadılar. Bu kurallarını yapan şahıslardan zararlarımı öbür dünyada karşılarına geçip yakalarına asılarak aldığımda şaşkına dönecekler.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yüksel ÖZTÜRK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön