22 Kasım 2017 #9808829

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Olmayan Hizmeti Satıyor

Evime internet paketi almak istedim internetten incelerken numarasınızı yazın bir sizi arayalım yazdılar. Numaramı yazdım, müşteri hizmetleri aradı bana Hiper internet paketini önerdi 35 GB adil kullanım kotası olduğunu falan 59.90 a kabul ettim 2 yıl taahhütlü buraya kadar her şey normal. Sonrasında servis 66 pano da VDSL yok dedi, ve internet hizmetini kullanamadım, haklı olarak iptal etmek istedim çünkü sorun Türk Telekom'dan kaynakları defalarca aradım, iptal etmiyorlar, cayma bedeli çıkarıyorlar. Oysaki sorun kendilerinden kaynaklanıyor. Son olarak 21/11/2017 de saat 09:16 da Tekrar alternatif sundum, 54.90'a 16 Mbps internet paketleri bulunduğunu bu pakete geçiş yapılırsa ben sözümde olduğumu belirttim. Bu işlemi direk yapamadıklarını yaparlarsa cayma bedeli çıkacağını söylediler. Tekrar kayıt açıp servisten rapor isteyeceklerini buna göre bir yol izleyeceklerini söylediler.

Murat 626 Okunma

Cevaplar

  • Murat07 Aralık 2017

    BTK ya yapmış olduğum şikayet neticesinde haklı olduğum görüldü, ve abonelik iptali sağlandı. Değerli tüketiciler yasal haklarınızı bilin dayatmalara boyun eğmeyin kanunlara aykırı olan bütün işlemler hakkında şikayetinizi BTK'ya ve Tüketici Hakem Heyetlerine bildirin, sağlıcakla kalın.

  • Murat05 Aralık 2017

    Tüketici Hakem Heyetine Şikayetimi ilettim değerli okurlar hiç böyle çağrı merkezlerini arayıp sinirlerinizi bozmayın kanun bilmeyen insanlara ne anlatsanız boş zira sizin ne anlattığınız değil onların ne anladığı önemli bu nedenle verin Tüketici Hakem Heyetine hakkınızı yasal sınırlar içinde arayın.

  • Murat24 Kasım 2017

    Çağrı Merkezinize 1263219993-Şikayet Numarası ile bir kayıt daha açtırdım. Lütfen beni daha fazla mağdur etmeyin. Hizmeti verebilmiş olsaydınız bir sıkıntı olmayacaktı. Fakat siz veremediğiniz bir hizmet için iptal işlemini geciktiriyorsunuz. Telefon görüşmemizde belirtmiş olduğunuz sözleşme şartlarını yerine getirememektesiniz. Dolayısıyla sözleşme yok hükmündedir. Başka bir operatörden İnternet bağlatmak istediğim neticelenmemiş bir abonelik başvurusu olduğu için işlem yapamıyoruz, diyorlar. İletişim özgürlüğüme ipotek koyma hakkınız yok. Suç işlemektesiniz. Sorun çözülmediği takdirde takdirde Cumhuriyet Savcılığına hakkınızda suç duyurusunda bulunmaktan başka çarem kalmıyor bilgilerinize

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön