20 Kasım 2013

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Haklı Olduğum Halde Çözüm Üretemiyor!

Türk Telekom eve telefonumu iptal isteğimden sonra haksız yere 57,07 TL'lik ödeme yaptırdı. Benim şikayetim üzerine bir hata olduğunu kabul edip özür dilemek yerine paranızı gelip firmamızdan kendiniz alın dediler. Vurdum duymaz bir firma.


Müşteri ilişkileri uzmanı diye bir birimleri var, oradan E**** hanım beni aradı ama çözüm adına hiç bir adım atamadık. Müşterinin haklı olması umurlarında bile değil. İnat ettim onlar çözüm bulmadıkları müddetçe şikayet yazmaya devam edeceğim. Ama bu şikayetlerinde umurlarında olduğunu pek sanmıyorum.


Tüm yakınlarıma da yaşadığım olayı anlatıyorum ve Türk Telekom'un Firma olarak ne kadar kötü olduğunu dile getiriyorum.

Eylem 83 Okunma

Cevaplar

  • Eylem26 Kasım 2013

    20 Kasım Çarşamba günü beni arayan Onur Beye yeni bir şikayetimi bildirdim ve bana şikayetimle ilgili olarak 24 saat içinde bana dönüş yapılacağını bildirdi.Çalıştığım için mesai saatleri dışında aranmak istediğimi,aksi takdirde telefona bakamayacağımı not ettirmeme rağmen beni 22 Kasım günü mesai saatlerinde aradıklarını gördüm. Şikayetimin ardından 6 gün geçmiş olmasına rağmen herhangi bir Türk Telekom çalışanı tarafından aranıp,şikayetim ile ilgili bilgilendirilmedim.Nedenini merak etmekteyim.Türk Telekomun bu umursamaz tavırları nedeniyle daha çok müşterisini kaybedeceğini düşünmekteyim.Ama konu şikayetim değil de bana internet hattım yada telefon hattımla ilgili yeni bir teklif sunmaları olsaydı,eminim ki Türk Telekom tarafından bu 6 günde en az 6 kez aranmıştım ( daha öncesinde bunu yaşadım)

  • Eylem21 Kasım 2013

    20 kasim çarşamba günü müşteri ilişkileri uzmanı Onur AKİN tarafından şikayetim nedeniyle arandım. Fakat daha önceden arayan Emine hanımın dediklerinin aynısını tekrarladı,yani kendilerince çözüm sunmuş oluyorlar ama bana göre çözüm adına bir adım bile atılmadı.Yaptıkları tek şey önlerine konan hazır metni defalarca tekrar etmek.Her defasında evet haklısınız ama Türk Telekomun uygulamasından dolayı ancak 250 TL ve üzeri geri ödemeleri bankadan hesaba havale yapabiliyoruz fakat daha düşük meblaları havale edemiyoruz,paranız bizde buyrun gelin paranızı siz alın diyorlar.Yani ben haklı olmama rağmen,onların yapmış olduğu bir hatadan dolayı iş yerimden mesai saatlerinde izin alıp bürolarına gidip bana ait olan parayı elden almalıymışım! Buldukları çözüm işte bu kadar! İşi bukadar yokuşa süren başka bir firma daha görmedim.Onur Beye de söyledim ; eğer çözüm diye aynı şeyleri söyleyip duracaksanız beni bir daha aramayın diye.Müşteri memnuniyetinin hiç bir şekilde dikkate alınmadığı bir firma! Haklıyım ve nasıl Türk Telekom faturasının ödemesini alırken kapıma kadar gelip almadıysa ben de benden fazladan haksız yere alınan paramı onların kapısına gidip almayı reddediyorum.Mağdur edildim ve edilmeye de devam ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sayın Eylem Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön