10 Temmuz 2015

Türk Telekom Müdürlüğü Telefonu Açmıyor

Defalarca aramama rağmen müşteri. Hizmetleri için 1 teknik yardım için 2 muhasebe için 4 idari işler için 5 operatör için bekleyiniz defalarca hepsini denememe rağmen açan yok ve en sonunda 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım bana Türk Telekom müdürlüğü telefonla hizmet vermiyor yüz yüze hizmet veren bir yer orası dedi. Yüz yüze hizmet veriyorsa bu kadar telefon numarası neden? Bu kadar tel numarası var ise neden açmıyorlar? Hizmet bu kadar mı? Marmaris'te başka altyapı sağlayan bir internet firması olsa 1 dakika düşünmem çocuk oyununa çevirdiniz artık!

Aykut 643 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön