Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Meliha sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Türk Telekom Mobil Kelime Oyunuyla İki Faturayı Tek Ayda Ödetti

476
Meliha
Meliha 15 Mart 20:56

Türk Telekom mobil kullanıcısıyım. Tarife değişikliği için arandım ve değiştirdim. 20 GB internet ve 5 GB sosyal medya adı altında internet paketi verildi. Ben bir ayda eski ve yeni iki faturayı da ödemek zorunda kaldım. Çünkü bana bilgi verilmediği halde 5 GB sosyal medya paketi farklı bir tarife olarak geçiyormuş bu bittiği için aynı ayda eski ve yeni faturamı birlikte ödemek zorunda kaldım. 5 GB sosyal medya paketi internet paketi dışında bir durum denilmedi. Ben faturamın düzeltilmesini istiyorum. Böyle saçmalık olamaz.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
165
2 hafta önce

Türk Telekom'un Haksız Ve Gizli Ücretlendirme Politikası

Telefon hattımı yurt dışında olduğum süre içinde kesinlikle kullanmama rağmen bana 2 fatura boyunca sanki görüşme yapmışım gibi ek ücretler yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini arıyorum olayın çözümü için ve ısrarla benim görüşme yaptığımı iddia ediyorlar! Diyorum ki araştırılsın ve ses kayıtlarına ba...

profile
340
25 Nisan

Türk Telekom Bilgi Dışında Tarife Değişikliği Yaptı

Hiçbir bilgim olmadan başkası aranarak bana ait olan tarifede değişiklik yapılmış. 18 TL olan faturam hiçbir bilgilendirme yapılmadan 63 TL'ye çıkartılmış ve çağrı merkezini aradığımda da bilgilendirme yükümlülüğünün olmadığını, fiyat istedikleri gibi değiştirilebilir bilgisi verildi.

profile
265
09 Mart

Türk Telekom Tivibu Üyelik Ücreti Dışında Fahiş Fiyatlandırma

Türk Telekom Tivibu uydu hizmetlerinden 25 TL fatura karşılığında tarife satın alarak üyelik başlattım. 2 aydır 25 TL nın üzerinde fatura geliyor en son gelen fatura 95 TL. Müşteri hizmetlerini sürekli arıyorum 444 5375 numaralı hattı ama bir yetkiliye bağlanmak mümkün değil her aramam da en az 10 d...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Selena
Selena
 

Aynı problemi şu anda ben de yaşıyorum. Size bir çözüm sunuldu mu? Tarife değişikliği sonrası gönderdikleri 10 mesajdan birinde bir paketi bitirirseniz tam ücret alınacaktır yazıyor ama o mesajları kim okuyor ki?