14 Şubat
Yorum Yap
#11580866

Türk Telekom Mobil İnternetim Ve Ev İnternetim Aşırı Yavaş!

Mobil internetim ve evde internetim aşırı yavaş Youtube.com'da bile donuyor oturduğum yerde fiber internet Maslak'ın göbeği. Arıyorum müşteri hizmetlerine bağlanana kadar insanları çıldırtıyorsunuz zaten resmen aramayalım vazgeçelim diye bin bir türlü numara tuşlatıyorsunuz arıza kaydı oluşturuyoruz gelmiyor kimse altyapım da ve evimde herhangi bir problem olmamasına rağmen akşam mesaj geliyor arıza giderildi ise şunu yazın bunu yazın bu internet kendi kendini onaran bir şey mi ki arızam ortadan kalksın.


Bir işlem yapın ki arıza çözülsün sonra sorun problem devam ediyor mu diye. Ya 145 lira telefon faturası 75 lirada internet için veriyorum hala istediğim interneti alamıyorum yazık günah ya. Aldığınız parayı hak edin biraz yeter artık bilerek mi yavaşlatıyorsunuz insanlar paket değiştirsin diye hakkımı helal etmiyorum bütün üyeliklerimi de iptal edeceğim yeter artık ya hakkımızı yok ediyorsunuz resmen her şey taahhüt yapana kadar. Tatlı dil güler yüz herhangi bir problemde muhatap bile bulamıyoruz karşımızda.


Sadece paraya bakıyorsunuz. Müşterimin derdi nedir düşünmüyorsunuz göndermem gereken evraklarım aksıyor işim aksıyor ya sizin bu umursamazlıklarınız yüzünden. Ne yapalım yani işi mahkemeye mi taşıyalım illa zorluyorsunuz resmen lütfen en kısa zamanda sorunun çözülmesini istiyorum. Hakkım olanı kullanmak istiyorum.

Furkan Furkan 2.050 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler