04 Eylül 2013 #1992985

Türk Telekom Mesaj Göndererek Beni Yanılttı!

242**** numaralı telefon abonesiyim. Ev telefonlarının akşam 7 den sabah 7 ye kadar şehirlerarası, şehiriçi, 1000 dakika cep telefonlarına 15 TL ücretle görüşme kampanyasından 1 Temmuz 2013 tarihine kadar yararlandım.


Şahsıma ait olan cep telefonuma Türk Telekom'dan gelen ev telefonumun kampanyasının devam edebileceğime dair mesaj üzerine yeniden görüşmelerime devam ettim. Bir aylık görüşme faturası 65 TL geldi. Türk Telekom'un mesajı ile yanıltılmış oldum.


Türk Telekom'un sesli ve yazılı mesajına itimadım kalmadı. Mağduriyetimin giderilmesi için Tüketici Hakları Derneğine başvurdum. Neticeyi merakla beklemekteyim.

Nurten 51 Okunma

Cevaplar

  • Nurten09 Eylül 2013

    Türk Telekomun cep telefonumuza gönderdiği kampanyanın devam ettiğini, görüşme yapabileceğimizle ilgili mesajını , mesajın Temmuzun ilk 5 günlerinde bize gönderildiğini ısrarla söylüyorum.Bize gönderilen mesajlar sizde mevcut.Oysa siz bizde böyle bir mesaj görünmüyor diyorsunuz. Emekli biri olarak sorgusuz bir görüşme lüksümüzün olmadığının bilincindeyiz. Yani yaptığımız görüşmeler cep telefonuza gönderdiğiniz kampanyanın devam ettiğini ,görüşme yapabilirsiniz mesajı sebebiyle gerçekleşmiştir. Bu nedenle gönderdiğiniz mesajlarınızın bir yanıltmaca olduğunu söylüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Nurten Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön