09 Eylül 2013 #2000732

Türk Telekom Mahallemize Fiber Altyapı İstiyoruz!

Mahallemize Türk Telekom Fiber altyapısını istiyoruz nerelere müracat etmemiz gerekiyorsa yapalım kaç kez Telekom'a dilekçe verdik ancak ilgilenen yok, hızla Türkiye'ye yayılıyor diyor ama buraya ne zaman gelecek kimse bilmiyor.


Zaten bakır kablolar üzerinde bulunan ekler kopuklar yüzünden hiçbir hizmetten verim alamamaktayız. Mesela resimi kontrol ederseniz Telekom'un sitesinden altyapı sorguluyorum mahallede ama yanıltıyorlar, 12mb verebiliyorsa bana hemen geçeceğim 16 mb'lik pakete. 4 mb'ı de kayıp olarak sayacağım. Lütfen ilgilenin mahallemize Fiber dolap getirilmesini istiyoruz.


Adres : Ali Ulvi Kurucu Mah. Meram/Konya.

Ahmet 1.430 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Eylül 2013

    tercih etmem ama mecburuz tek el olunca.

  • Ahmet27 Eylül 2013

    en kısa süre ne zaman gelecek acaba ? bugün itibariyle 20gün oldu acaba yarısını geçtikmi ??

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Ahmet Fevzi Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön