10 Eylül 2014

Türk Telekom Mağdur Ediyor!

Cünürye Mah. Aşağı Sok. No:60 adresinde oturuyorum. Evimin önünden telefon hattı geçmesine rağmen 18 daireli apartmana hat çekilmiyor. Tamamına yakını öğretmen, hakim, polis yani kamu personeli olan ve düzenli olarak telefon ve internet ihtiyacı olan apartman sakinleri mağdur ediliyor.


Yeni bitirilen binada şimdiden 10 adet bağlantı isteği dilekçesi ilçedeki yetkililere iletilmiş durumda. Bizlere söylenen ise bulunduğumuz sokak için fiber altyapı planlandığı bu nedenle bu altyapı kurulana kadar ki bunun 6 ay hatta 1 yıl sürebileceği söylendi, bu zamana kadar binaya hat çekilmeyeceği. Süresi belli olmayan bir çalışma için hizmet almamız engelleniyor. Ulaştığımız kimse bir çözüm getirmiyor.

Engin 1.402 Okunma

Cevaplar

  • Engin15 Eylül 2014

    herkes dinliyor ama kimse çözüm üretmiyor

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Engin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön