25 Ekim 2016 #6766207

Türk Telekom Liralarımı Aldı!

Paketim yenilenmeden önce hattıma 40 lira yüklemiştim. Gece 12 itibariyle de paketim yenilenecekti. Ama paketim yenilensin diye beklerken hattımdan birer ikişer liralar gitmeye, sonra tekrar gelmeye başladı. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ama güncelleme olduğunu ve yardımcı olmayacaklarını söylediler. Bu arada benim liralar gitti tabi ki pakette olmadı.


Sabah tekrar aradım bu seferde telefonunuzdan sabaha kadar internete girmişsiniz diye bir ithamla karşılaştım. Telefonumun veri kullanımı kapalıyken vede daha sonra telefonunu tamamen kapalı olursa internete nasıl girebilirim? Resmen Avea güncelleme bahanesiyle liralarımı aldı. Suçuda müşteriye atarak işin içinden sıyrıldığını düşünüyor şuanda. Tekrar aradım, eşimde aradı. Bu sefer işlerine gelmediği için sesiniz gelmiyor diyerek telefonu yüzümüze kapatıyorlar. Acil hattımı taşıyacağım.

Tuğba 159 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba03 Kasım 2016

    10 gün oldu şikayet bildireli. Neyi anlayamadınız acaba sayın yetkililer. Bir arama yok bir cvp yok. Çünkü çaldıkları liralarımı nasıl açıklayacakları bir cevapları yok. Koskoca firma olarak insan bir tenezzül ederde arar dimi şikayetime cevaben döner. Bu mu müşterilerinize verdiğiniz değer laftaymış tabi. Ama yeni bir kampanyanız olsa kırk kere rahatsız ederek ararsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön