06 Temmuz 2013

Türk Telekom Kurumun Hatası Nedeniyle İcra Takibi!

Geçen yıl kullandığım bir ev telefonu hattım vardı. Bunu daha sonra kullanmamaya başladım ve 10 aylık fatura birikti. Faturaları ödemek için Telekom merkezine 3 kez gittim fakat üçünde de sisteme bağlanamadıkları gerekçesiyle ödememi kabul etmediler. Ben de iş yerinden daha fazla izin alamayacağım için, icrayla ilgili herhangi bir uyarı yapılmasını bekledim. Birkaç ay sonra evime icra yazısı gönderdiler.

İcradan önce herhangi bir bildirimde bulunmadan, kendi hatalarının cezasını bana kesiyorlar. Telekom'un kullanıcıyı mağdur etme politikasını düşündüğümde, bununla ilgili herhangi bir beklentim yok. Başkaları da mağdur olmasın diye yazıyorum.

İbrahim 424 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Temmuz 2013

    Türk Telekom yetkilisi bana Pazartesi gün içinde konuyla ilgili dönüş yapılacağını söylemişti fakat (tahmin ettiğim gibi) arayan soran olmadı. Bunun üzerine Telekom'u ben arayıp bilgi almak istediğimi söyledim ve karşı taraftan yine en sevdiğim cevap geldi: "Sistemde bir sorun olduğu için şu anda kayıtları göremiyoruz". Dalga mı geçiyorsunuz?

  • İbrahim06 Temmuz 2013

    İnceleme ile kastedilen nedir bilmiyorum ama böyle bir olasılık varsa gün içinde dönüş yapmanızı umuyorum. Böyle olacağını bilseydim, parayı Telekom çalışanlarından birine teslim edip oradan uzaklaşırdım. Tüm ülkenin omurga yapısını oluşturan kuruluşun 3 ayrı gün kendi sistemine giremediğini söylemesinde artniyet aramamızı mümkün kılacak birçok etken olduğunu düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Sayın İbrahim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön