16 Mayıs 2014

Türk Telekom Kullanmadığım İnternet ve Telefona Fatura Gönderdi.

2013 haziran ayında telefon ve internet hattımı kapattırmak için Türk Telekom şubesine başvurdum. Kapatmamak için uzun konuşmalar yaptıktan sonra, 6 aylık donduralım, dondurma süresi bittikten sonrada size telefon ile haber verilir hattı tekrar açmak ya da kapamak isterseniz işleminizi yaparız dediler.

Ben o gün fazla vaktim olmadığı için dondurma işlemini kabul edip çıktım. Sadece interneti dondurmuşlar telefon hattını dondurmamışlar ve bana hiçbir şekilde haber vermediler. İkisinide dondurmak istememe rağmen. 6 aylık süre sonunda da bana hiçbir bilgilendirme yapılmadan internetim açılmış ve benim adıma kullanmadığım internet ve telefon için faturalar kesilmiş. Faturaları ödemek istemiyorum.

İfakat 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Sayın İfakat Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön