14 Mayıs 2013 #1797327

Türk Telekom Kullanmadığım Hizmetin Faturasını İade Etmiyor!

İptali için başvurduğum telefon ve adsl hattım için Telekom müdürlüğü çalışanları tarafından max 6 aylık bir süreliğine dondurma işlemi yapılabileceği, 6 aylık süre bitiminde sms le bilgilendirme yapılarak hattımın aktifleşeceği ve isteğim halinde hattımı bu süre sonunda iptal edebileceğimi veya kullanıma devam edebileceğim bilgisi verildi.


İşimden dolayı adres değişikliği yaptım ve başka bir ile geçtim. 6 aylık süre dolumu gerçekleşmiş ve bana sms bilgilendirmesi yapılmamıştır. Aktifleşen hattıma 1 adsl 2 de telefon faturası yansımış. Yaptığım itirazlarda telefon faturalarının geri iadesi sağlanmıştır ama her nedense adsl faturamın iadesini firma kabul etmemektedir. Defalarca itirazıma rağmen.

Yasin 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön