26 Şubat 2013

Türk Telekom Kullanılmayan Hatta Fatura Geliyor!

Bir yıldan fazladır kapalı kullanılmayan telefon hattıma boşu boşuna her defasında ödeme yaptım . Online hizmet merkezinden kapatılması yönünde talepte bulundum, mesaj yazdım bugün yine aynı mesajı yazdım . Orada uyarı çıkıyor.


Türk telekom ofislerine gitmem gerekiyormuş. Kapatmak için, anlamadığım olay ben oradan fatura ödüyorum. Bunu kabul ediyorlar. Ama hattımın iptal edilmesi talebini kabul etmiyorlar. Bu ne biçim tezatlıktır. Kendi irademle hattımı kapatmak istiyorum. Zaten incelendiğinde kullanılmadığını anlarlar. Yani hattımı iptal etmek istiyorum ofislere gidemem.

Ayse 130 Okunma

Cevaplar

  • Ayse26 Şubat 2013

    Evet beni aradılar.Ama bi çözüm yine yok.Kendi irademle hattı kullanmadığımı kapanmasını istediğimi beyan ediyorum.Ama bunun bir önemi yok illa gidip ofislerde ıslak imza ile evrakları imzalamam gerekirmiş.Bu ne kadar saçma birşey, gsm operatörlerinde kapanıyor.Aynı sistem sonuçta, ve kendi irade beyanım var.İnsanlardan boşuna fazla para almak için sistemlerini değiştirmiyorlar.Haksız kazanç elde etmek bu kadar basit bir sistem.Hayırlı işler Türk telekom.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Ayşe Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön