11 Eylül 2013 #2005292

Türk Telekom Kullanamadığım İnternet Bağlantısını Bir Türlü Düzeltmiyor!

4 gün önce TTNET'in sitesinden İnternet başvurusu yaptım. Ancak hattım hala açılmadı. Müşteri hizmetlerine ulaştığımda internetin açıldığı telefonun farklı olduğu belirtildi. Ne adres ne de telefon benim adıma değil. Çok kolay bir şekilde yanlış hat verilen telefonun İnternet'i kapatılıp diğeri açılacak.


Benim kendi telefon hattıma İnternet talebimi irtibatlandırmanızı istiyorum. ......0585 ile biten telefon benim değil ve ben de o adreste oturmuyorum. Benim numaram sizde de kayıtlı olduğu gibi *****8387 diye biten telefon numarası; üstelik elinizde daha taahhütname yokken nasıl bir kullanılmayan İnternet için fatura çıkarıyorsunuz şaşıyorum.

Burak 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön