28 Haziran 2018
Yorum Yap
#10606973

Türk Telekom Kullanamadığım Hizmet İçin Zorla Fatura Ödüyorum!

Uzun süredir TTNET abonesiyim ve aldığım hizmetten çok memnundum ta ki son 1-2 aya kadar öncesinde sürekli internete kopmalar yaşayasıya kadar. İnternet dakikada bir kopuyor 2-3 dakika sonra geliyor gene 30 sn-1 dk içinde gene kopuyor; kısacası interneti hiçbir şekilde kullanamıyorum.


Bu konu hakkında yardımcı olmaları için Türk Telekom'a her gün arıza kaydı da açıyorum. Müşteri hizmetleri arıza kaydınız oluşturuldu sorununuz 48 saat içerisinde giderileceği benzeri kalıp cümleleri kuruyor fakat halen bir neticeye varamadık. Ailemden daha çok TTNET yetkileriyle konuşuyorum artık müşteri hizmetlerindeki bütün çalışan arkadaşların isimlerini tek tek sayabilirim artık o seviyeye geldim.


Bir de işin ilginç tarafı kullanamadığım hizmet için fatura ödüyorum. Müşteri hizmetlerine sorunum çözülmüyor; kullanmadığım internet için fatura ödüyorum bu yüzden üyeliğimi iptal edeceğim dediğimde de taahhüdünüz olduğu için cayma bedeli tahsil edilecek deniliyor. Nasıl bir iş ahlakıdır akıl alır değil. Hem hizmet verme, hem parasını al hem de vermediğin hizmet üyeliği iptali için yüksek bir meblağ para iste.

Erdal Erdal 243 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler