06 Şubat 2014 #2279220

Türk Telekom Köyümüzde Çalışan Kablolar Yenilenmedi!

Adana ili Ceyhan ilçesi Köprülü köyünde bulunan Telefon kabloları 2 ay önce çalındı. Türk Telekom'u aradığımızda aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Ceyhan Türk Telekom'la iletişim kurduğumuzda Adana'dan kablo beklediklerini daha gelmediğini söylüyorlar. Her yıl kar oranını yükselten bu şirketten düzgün hizmet alamıyoruz.


Böyle devam ederse Köydeki TTNET ve Türk Telekom müşterilerinizin aboneliklerini iptal ettirecekler. Ceyhan Kaymakamlığına gidip Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağız.


Ayrıca Avukatla görüşüp maddi tazminat davası konusunda bilgi alacağım. Gereğin halen yapılmadığını görürsek resmi işlemlere başvuracağımı belirtmek isterim lütfen gereğin yapılmasını arz ederim.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Mehmet KAYGUN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön