21 Ocak
Yorum Yap
#11473524

Türk Telekom Kötü Hizmet Sunup İnsanları Mağdur Ediyor!

6 gündür internet bağlantımız yok. Ve iki hafta içinde bu 2. ilkinde 3 gün kesik kalmıştı şu an altıncı gündeyiz ve ne zaman gelecek bilinmiyor. Ayın 20 gününde internetimiz kesikti yani. Sorun da altyapı da çalışma varmış. Kaliteli hizmet veremeyeceksiniz yapmayın bu işi. Sizin yüzünüzden sürekli 30-40 liraya internet almak zorunda kalıyorum, tamamen zarardayım. Hem çok kötü hizmet veriyorsunuz hem de iptal ettirmek isteyince bin lira hesap çıkartıyorsunuz. Her yere şikayette bulunacağım. 6 gündür bu bitmeyen çalışma nedir? Hak hukuk bilin biraz, milletin hakkına giriyorsunuz.

Merve Merve 344 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Merve06 Şubat

    Türk Telekom sürekli internet kesintisi yaşıyorum. Her akşam müşteri hizmetlerini aramak zorunda mıyım. Bir gün internet varsa bir gün yok. Bıktım ne kadar kötü bir firmasınız. 2 aydır sürekli bu sorunu yaşıyorum bir defa gelip bakmadınız 50 kere müşteri hizmetlerini aradım. Bu rahatlık bu ilgisizlik nedir ya?

  • Merve04 Şubat

    Türk Telekom İnternet Sorunu bir türlü bitmiyor. Evde. İnternet bir hafta varsa 4 gün kesiliyor. Bir ayda bu 4. 5. Kesinti. Bir kesiliyor bir hafta gelmiyor. Hiçbir şekilde arıza için gelip bakan da yok. Vermediğiniz hizmetin parasını alıyorsunuz bir de. Bu nasıl iş ya hizmet veremeyeceksiniz iptal edin sözleşmeyi. İnsani delirtiyorsunuz bir de iptal ettirmek istediğimizde en az 1000 lira para istiyorsunuz. Sanki kendimizden iptal ettirmek istiyoruz. Sürekli internet kesinti bu nasıl iş ya. Bıktık artık

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler