13 Eylül 2013 #2010968

Türk Telekom Kopan Siberoptik Kablolar Onarılmıyor!

Uzun süren ve şikayet ederek halledebildiğim nakil işlemi tamamlanmasına rağmen ikinci bir şok yaşadım. Nakil işlemini yapan görevliler ana hattın belli bölgesinin siberoptik kablolarının aylardır direkte olması gerekirken yerde olduğunu ve yakın zamanda da bu kabloların zarar görüp koptuğunu belirttiler. Kendilerinin bu konuyu ilettiklerini fakat ilgilenilmediğini belirttiler ve bu konuyu benim gündeme getirmemi istediler. Netice itibariyle telefon nakil işlemim gerçekleştirilmesine rağmen halen hattım aktifleşememiştir. Uzun sürelerce nakil işlemini bekledim. Telefon hattımın tam olarak randımanlı çalışabilmesi için daha ne kadar beklemeliyim? Lütfen acil olarak bu sorunumu çözüme kavuşturun.

Alparslan 61 Okunma

Cevaplar

  • Alparslan16 Eylül 2013

    Benim telefonum her zaman açık ayrıca beni arayacağınıza kabloları tamir edin. Zaten işinizi yaptığınız zaman beni aramanıza gerek kalmayacak ve problemi çözmüş olacaksınız. Lütfen acil olarak bu sorunla ilgilenin.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Alparslan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön