13 Nisan 2013 #1741640

Türk Telekom Kişisel Bilgilerin Başka Firmalarla Paylaşılması!

Türk Telekom hem telefon hemde internet kullanıcısıyım, internete kayıt olurken 24 aylık sözleşme yapılmıştı ve sözleşmem bitmesine yakın nerdeyse tüm internet sağlayan firmalar beni sabah akşam arayıp reklam yapıyorlar. kaldı ki yalnızca internet değil başka kurumlar,hastaneler vb kendileri ile ilgili kampanyalar için sürekli arıyorlar.


Türk Telekoma kayıt olurken vermiş olduğum cep numarası bir tek oraya verilmişti, kullanılmayan bir hat olduğundan numarayı başka kanallardan bulmalarına imkan yok, Türk Telekom bizim numaralarımızı başka firmalara para karşılığı satıyor. bununla ilgili artık yasal yollara başvurmayı düşünüyorum çünkü sabah akşam rahatsız ediliyorum.

Reyhan 130 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan13 Nisan 2013

    bana gelen mailde bilgiler kesinlikle paylaşılmıyor deniliyor. peki bu kadar kuruluş belirtilen telefon yalnızca türk telekoma verilirken kullanıldı. fakat günde min 2 kurumdan aranıyorum, farklı farklı kurumlar ve internet sözleşmemin bittiği tarihe kadar bilgileri var. bu kurumlar benim sözleşmemin ne zaman biteceğini peki nasıl biliyorlar ??? klasik kalıplaşmış mailleri bırakın türk telekom. telefon bilgilerimizi sözleşme tarihlerimize kadar her bilgimizi farklı farklı kurumlara servis ediyorsunuz. !!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın Reyhan Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, e-mail olarak ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön