27 Ekim 2016 #6790141

Türk Telekom Kendini Dokunulmaz Sanıyor

10/10/2016 tarihinde ıslak imzamı verip 10 yıla aşkındır kullandığım TTNET aboneliğim iptalini yaptırdım. Aynı gün başka bir firmayla abonelik yaptım. Islak imzamı verdiğim bayiye sordum kaç gün sürer bu iş bana söylediği (evinize gittiğinizde bağlantı sağlayamacağınız 48 saat içerisinde iptal işleminiz gerçekleşir başka bir firmayla olan aboneliğiniz başlar) 48 saat geçti ne mi oldu müşteri hizmetlerini aradım 7 gün dedi 7 gün geçti tekrar aradım 10 gün dedi. 10 gün geçti sistemsel sıkıntı dedi. Artık ben sizi değil siz beni arayacaksınız. Tüketici heyetine başvurdum. Mağduriyetimi anlattım. Dilekçemi doldurdum. 10 günlük kullanımın faturalandırın bir de onun için heyete gideceğim ettiğim zararı sizden temin edeceğim.

Gamze 235 Okunma

Cevaplar

  • Gamze12 Ocak 2017

    Size işlerin neden uzadığını açıklamak istiyorum. Ana merkez hala Ankara. Ekipler Ankara'dan geliyor. Nasıl bulucağız bu ekipleri derseniz. Genelde mahallenizdeki kahvehanelere bakın. Orada mesai dolduruyolar. Yolda park edilmiş 06 plakalı Türk Telekom araçlarının önünde bekleyin. Adamların işten çıkarılma kaygısı yok çünkü. Birbirlerini kolluyolar. Neymiş taşaronluk kalksınmış. Vallahi billahi bütün firmalar taşaronlukla çalışsın. Bizim milletimiz hak ediyor.

  • Gamze09 Kasım 2016

    Nihayet 15 günün sonunda nihayet iptal gerçekleşti. Sonunda ne oldu dersiniz. Firma on günlük kullanım faturası düzenlemiş utanmadan. Birdi hiçbir bilgi vermiyor. Ne bir mail ne bir mesaj ne de bir posta. Demiştim son faturayı bekliyorum diye. Bankam uyarmasa haberim bile olmayacak. Birleştiklerinden bu yana tüm yapılan işler vasat... Yargı yolunda hak aramaya devam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön