15 Şubat 2013

Türk Telekom Kendi Hatalarını Müşterilerine Fatura Ediyorlar!

Haziran 2012 tarihinde firmanın da kullandığım 2 telefon hattımı ve internet hattı sözleşmemi benim iznim ve onayım olmadan Türk Telekom tarafından iptal edilmişti. O tarihte yeni açtığım firmamı telefon ve internetsiz bıraktılar. Yaptığım görüşmeler sonucunda hatanın kendilerinden kaynaklı olduğunu kabul ettiler ve hatlarımı tekrar açtılar.


Fakat bu sefer de sözleşmeyi iptal ettiğim gerekçesiyle telefon hatlarına 2 fatura geldi. Hiç kullanamadığım internet içinse modem vs. ücreti olarak yüklü bir fatura ödemek durumunda kaldım. Bu ödediğim fazla ücretleri geri alamıyorum. Daha sonra bu hatlarımı ben gidip iptal ettirdim. 489 tl'lik icra davası açılmış.

Tuncay 145 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Tuncay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön