05 Nisan 2013 #1727156

Türk Telekom Kazanmakmak Üyeliğim Aktif Değil!

Fotoğrafta belirtilen tarihte Her yöne 100 dk hattıma tanımladım. Yalnız bugün sayfanıza giriş yaptığımda ''üyeliğiniz bulunmamaktadır'' ifadesiyle karşı karşıya kaldım. Bu ne demek oluyor? Kullandığım kadar ücret mi ödeyeceğim? Acilen bu sorunu çözün. Böyle sistemsizlik olamaz. Faturama sizden kaynaklı fazla bir ücret yansımaz umarım!

Cihan 130 Okunma

Cevaplar

  • Cihan07 Nisan 2013

    Kazanmakmak üyeliğim hakkında herhangi bir bilgi vermiyorsunuz, üyeliğim kapanıyor. Bu ay umarım fatura gelmez. Hatalısınız, müşteri memnuniyeti açısından tarafıma çağrı yoluyla detaylı bilgi verilmesini, mağduriyetimin göz önüne alınarak sorunun acilen çözümünü istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Cihan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön