11 Kasım 2014

Türk Telekom Kazanmakmak Programıyla Mağdur Etti

Türk Telekom'un kazanmakmak projesiyle puanlar biriktirdim. Hiçbir şeye harcamadım puanlarımı ki biriktireyim amacıma ulaşayım diye. Ancak Türk Telekom kesinlikle haber vermeksizin projeyi sonlandırıp puanları silmiş. Yerine de teknokumbara diye bir şey açmış.


Buraya girdiğimde de kesinlikle eski puanlarımı göremedim. Kampanya aynı sadece isim değişmiş ve puanları devretmemişler. Mağduriyetimin önlenmesi için gerekli işlemlerin yapılarak kazanmakmak puanlarımın teknokumbara'ya devrini rica ediyorum. Aksi halde zaten kullanmadığım telefonumu da kapattırmam için bir sebep olmuş olacak. Acilen geri dönüş bekliyorum.

Serkan 257 Okunma

Cevaplar

  • Serkan03 Aralık 2014

    dalga geçer tarzda arayan arkadaş hiçbir şekilde mağduriyeti telafi etmemiştir. Laf kalabalığı yapıyorlar sadece...

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Serkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön