25 Mart 2013 #1704113

Türk Telekom Kapattığım Hattı Benden Habersiz Yeniden Açmış!

2011 yılında 0 236 3137**** nolu telefonumun kapatılması için imzalı dilekçe verdim. Daha sonra Telekom dan aranıp hattın dondurulmasını istediler. Kesinlikle kapatmak istediğimi belirttiğim halde ısrarla sadece numaramın kalacağını ben istemeden hattımın aktif olmayacağını belirttiler.


Şu an hattı kullanmadığım halde 511 tl borç çıkartmışlar. Ses kaydımı dinlemek istiyorum. otomatik olarak hattın açılacağı ve fatura yansıtılacağı net bir şekilde belirtilmedi. Bu faturaların iptalini, talep ediyorum.

Filiz 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Filiz Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön